KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144275

nr 1614 4275

John Nyström

(1888-1945), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad Jylland 1938, "Hamninloppet". Olja på duk, 31x22 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm

Utrop:

500 kr

måndag 22 april 2024
kl 18:36:17

John Nyström

Läs mer om John Nyström